Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się dystrybucją najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas sklep internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania legendarne współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowa podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, w następstwie tego panele odnajdujące się w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, kultowy design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie skład fachowych ekspedientów!

Nasza marka działa w oparciu o jasną oraz sumienną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom fachową poradą i pomocą w wyborze dobrego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych konsumentów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani zawodowcy niejednokrotnie potrzebują tylko paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na znaczące oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem i do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania bądź też niepewności zachęcamy również do kontaktu a ochoczo na wszelkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *